Call Of Duty Ghosts Teszt

  1. Youtube

A helyzet ezért ugyanaz, mint a Black Opsnál: a hat elmenthető séma alá a legkülönfélébb összeállítások bújtathatók, így akár gránát és másodlagos fegyver nélkül is hadba lehet vonulni, és azon sem kell megrökönyödni, ha valaki kizárólag a késével próbál boldogulni. Perkekből természetesen ezúttal is komoly mennyiség kapott helyet a játékban, bár a teljesen új, korábban nem látott változatok száma meglehetősen alacsony. Egy dolog azonban szembetűnő, mégpedig az, hogy a háttérbe szorult a légi támogatás: nagyon ritkán lehet olyat látni, hogy az eget egy legyőzhetetlen helikopter uralja, így a legtöbb meccs szerencsére már nem olyan frusztráló, mint régen, ahol két-három légi jármű is elég volt ahhoz, hogy mindenki egy épületben kuporogva várja ki a roham és egyúttal az azonnal elvesztett meccs végét. Halálos veszély persze e nélkül is akad bőven, elsősorban az őrző-védő feladatokat ellátó kutyák személyében, akik egyetlen harapással is át tudnak küldeni a másvilágra. MINT A MOZIBAN A fentiekből látható, hogy a karakterkészítés csak minimálisan változott, és pontosan ugyanez mondható el az elérhető játékmódokról is.

Youtube

Az Infinity Ward mintha azon gondolkodott volna, vajon hol nem lőtték még egymást péppé játékosaik, így kizárásos alapon kijött az űr, illetve ha már leprogramozták a súlytalanság állapotában egymást irtó pályát, rájöttek, hogy némi átalakítással az óceán mélyére is helyezhetőek lehetünk. Meg is tették, bár talán ez a pálya a játék egyik mélypontja, mindkét értelemben. Grafika + sztori Az idei Call of Duty új motort ígért, de PS3-on sajnos semmiben nem különbözik az elődjeitől. Hiába a Modern Warfare 3 továbbfejlesztett engine-je, továbbra is érzi az ember, hogy a jelenlegi konzolgeneráció már senkit sem érdekel, de sajnos a hírek szerint PS4-en és Xbox One-on sem lesz annyira erős a Ghosts, már ami a megvalósítást illeti. Nem akarunk nagy szavakat használni, de bizonyos pontjain konkrétan ronda. Sebaj, sosem ezért szerettük a CoD -játékokat. Az üres textúrákat remekül ellensúlyozza a pörgés, időnk sincs megnézni, miért szögletes a felrobbant autó kereke, mert máris ránk robbantanak egy hatalmas gátat, és menekülnünk kell, nehogy egy pillanatra is időnk legyen bóklászni tágas csövünkben.

Milyen furcsa, a pálya címe pont a Homecoming nevet kapta. Csillagos ötös jár érte. Multiplayer Customizálható karaktereknek köszönhetően most először akár női katonával is halomra lőhetjük ellenfeleinket, akik akár űrlényformát is ölthetnek. Utóbbi életformák eléréséért a pofás Extinction multimódot kell választanunk, ami kicsit kilóg a többi közül, itt ugyanis egyfajta saját fejlődési rendszerrel találkozunk a menetekért kapott XP-nek és pénznek köszönhetően. Squad módban botokkal készülhetünk fel a hús-vér játékosok elleni küzdelemre, itt pedig előjön a játék egyik legnagyobb előnye: a mesterséges intelligencia. Bár sokszor vered majd a fejed a falba, mégis egészen pofás lett az AI, és ezt ebben a játékmódban fogod igazán érezni. Úgy vadásznak rád a botok, mintha igazi játékosok lennének, amiért jár a hatalmas gratula a fejlesztőknek. A Cranked névre keresztelt új multiban harminc másodpercünk van arra, hogy valakit az égi harcmezőkre küldjünk, különben felrobbanunk, a Huntedben minimális túlélőszettel indulunk, majd fel kell kutatnunk a jobb fegyvereket, a Search & Rescue-ban dögcédulavadászatra indulunk, az Infectedben egy fertőzött ellenféllel kell megküzdenünk.

Itt ugyanis szó szerint az összes fegyver és az összes kiegészítő elérhető alapból. Nem kell hozzá egy adott szintet elérni, presztizselni vagy challange-eket teljesíteni. Hol a csavar? Mindennek ára van, méghozzá meglehetősen kemény. Az új valutát squad-pontoknak hívják: ezt szerezhetünk a ranglétrán való előrébb jutással vagy kihívások teljesítésével. E pontokkal nyithatók meg az említett eszközök, de még a perkek is. Hogy a helyzet ne legyen annyira egyértelmű, utóbbiaknál már van szintkorlát is, sőt, mindegyik képesség egy számszerűsített értékkel is bír, ami megmondja, hogy az adott perk hány helyet vesz el a karakterünk tíz feltölthető mezőjéből. A gyors fegyverváltás például csak egy helyet foglal, a végtelen sprintelés viszont már kettőt, így alaposan meg kell fontolni, hogy az általunk választott játékmódhoz milyen leosztás illik a legjobban. A legdurvább képességek és fegyverek ráadásul akár 15 squad-pontba is kerülhetnek, viszont ez kiváló motivációt nyújt a játék folytatására: még egy meccs, még egy forduló talán pont elég lehet a következő adagnyi pont bezsákolásához.

Sajnos ezúttal is előállt az a helyzet, hogy az Infinity Ward- és a Treyarch-féle Call of Dutyk nem ugyanazt nyújtják, és van olyan szabályrendszer, amiért muszáj egy korábbi epizódhoz visszamenni. Ez jelen esetben az egyik legkedveltebb módra, a Counter-Strike-ra emlékeztető Search & Destroyra igaz, ami csak és kizárólag privát meccsek alatt érhető el, a publikus playlistben már nem szerepel ez az opció. Van viszont helyette egy sokkal, de sokkal jobb lehetőség: a Search and Rescue az előbbi kedvencet házasítja a másik népszerű móddal, a Kill Confirmeddel. A 6 fős csapatok (18 helyett most már csak 12-en játszhatnak a multiplayerben) mindegyik tagja egyetlen élettel rendelkezik, elhalálozásukkor pedig dögcédula esik ki belőlük. Ha ezt a társak kapják fel, akkor újra lehet éledni, ha viszont az ellenfél, akkor ki kell várni a következő kört. Az az oldal nyer, amelyik teljesen elintézi a másikat, vagy sikeresen felrobbantja a két célpont valamelyikét. Az újraéledés lekorlátozása miatt ez a Call of Duty eddigi legtaktikusabb, leglassabb játékmódja, és pont ezért az egyik legjobb is.

Itt az év vége, és itt a szokásos Call of Duty multiplayer. A közeljövő harcait a már unalomig ismert szabályok keretei közé szorítva vívhatjuk meg, egy-két új játékmód és pár felesleges bővítés társaságában. Vigyázat: a kutyák itt is harapnak! Az már a kiadás előtt is biztosra vehető volt, hogy nem a Ghosts lesz az a Call of Duty-epizód, amely alapjaiban forgatja fel a szériát (ha erre egyáltalán valaha is sor kerül). Az is adta magát, hogy meglehetősen kurta lesz az újítások listája, egy dolog azonban még mindig vitathatatlan: a Call of Duty napjaink legmélyebb, legtartalmasabb multiplayer shootere. Lehet nála sokkal szebb és életszerűbb a Battlefield, harcolhatnak gigantikus robotok a Titanfall ban, és adhat egy csilliárdnyi sapkát és egyéb kiegészítőt a Team Fortress 2, nincs olyan sorozat, nincs olyan játék, amely vetekedhetne azzal a tartalommal, ami évről évre érkezik a CoD-gyárból. És ha valamiért, hát ezért a Ghostsot sem lehet megszólni. RÉGI VIZEKEN Viszont már jó előre szögezzük le, hogy a Ghosts pontosan micsoda: egy olyan sorozat új epizódja, amely már 2007 (! )

  1. Call of duty ghosts teszt 4
  2. Call of duty ghosts teszt 2017
  3. Leállt vesével meddig lehet eli lilly
  4. Call of duty ghosts teszt pro
  5. Szex és new york 2 film online
  6. ᐅ Nyitva tartások Dr TÓTH B. GÁBOR ügyvéd | Váci út 18, 1132 Budapest
  7. Nissan primera p11 hátsó lámpa
  8. Audi iskola győr nyílt nap film
  9. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P (STYJ02YM) a legjobb piaci áron

Pörög a multi veszettül, talán túlságosan is, alig kell tennünk valamit azért, hogy meghaljunk. A pályák közepesen izgalmasak, és ezt a killstreakek sem feltétlenül dobják fel, és az sem, hogy az egész annyira veszettül hasonlít a Modern Warfare 3 -ra. Összegzés Azok számára, akik valami eszement újdonságot vártak a Ghosts -tól, nagy csalódás lehet a játék. Akik viszont tisztában vannak azzal, hogy a széria bizony nagyjából ugyanazt a poént lövi el sokadszorra, és a rövid, de velős single player kampány mellett egy viszonylag hosszú időre lekötő multit is kap a pénzéért, még mindig az egyik legjobb vétel. A Ghosts -szal nem lehet unatkozni, elégedetlenkedni miatta viszont néha igen. 7/10 Vedd meg partnerünknél, az Überkonzolnál itt: Call of Duty: Ghosts

A KIHALÁS SZÉLÉN A visszafogott mennyiségű újításból leginkább az Infinity Ward saját "zombimódja", az Extinction emelkedik ki, ahol nem élőholtakkal, hanem űrlényekkel kell harcolni. A pályák nyitottsága, az ellenfelek gyorsasága, a karakterek fejlesztése miatt sokkal érdekesebb és változatosabb ez az opció, mint a Treyarch dögunalmas ötlete, és csak remélhetjük, hogy az érkező DLC-k elegendő utánpótlást biztosítanak ehhez is. Mert a Ghosts a lehető legtávolabb áll a forradalomtól, és nem több annál, mint ami eddig is volt: egy ritka tartalmas, roppant élvezetes multiplayer shooter. Call of Duty: Ghosts multiplayer értékelés - 80%

  1. Samsung galaxy watch fém szj 5
  2. Geberit wc tartály műszaki rajz 4
February 16, 2022
ford-tourneo-connect-7-személyes